Free CSS Templates


Hey, hey! Hey dağlar, hey dağlar, Bolu'nun dağları, hey! Savulun geliyorum, hey Bolu beyleri! Böyle olur yüksek yerin rüzgârı; Böylesine söyletir insanı, Yokuş çıkar, döne döne; Yokuştan bir Döne çıkar; İsa Balı'nın ardından Hanoğlu Kocabey çıkar; Ayvaz çıkar, Hoylu çıkar; Bir yardan Köroğlu çıkar: "Hemen Mevlâ ile sana dayandım, Arkam sensin, kalem sensin, dağlar hey!"
CSS Tasarım 1 CSS Tasarım 2 CSS Tasarım 3 CSS Tasarım 4 CSS Tasarım 5 CSS Tasarım 6
Mevsim Aktivite
Kış Kartopundan sonwboardinge, istediğiniz kar aktiviteleri.  Sarıalan cross-country kayak için idealdir.  Diğer kayak sporları için Kartalkaya sadece 8 km ötede.
İlkbahar Doğanın uyanışını takip etmek çiğdem kokuları içinde.  Her yaş ve aktivite seviyesinedeki yürüyüşcülere uygun yürüyüş imkanları.
Yaz Yaz mevsiminde yaylacılar gelmiş olur, süt, peynir ve yoğurdun en lezizini tadabilirsiniz.  Başka birçok taze gıdayı yaylacılardan temin edebilirsiniz.

Doğa yürüyüşleri.  Kartalkaya'yı karsız gördünüzmü hiç?  Kartaltepeye çıkıp yaz kış orada kalan karı görebilirsiniz.

Sonbahar Bu yörede yayvan yapraklı ağaç türleri bulunmadığından klasik sonbahar renkleri görülmez.  Çevredeki Göknar ormanlarında birçok ilginç tabiat harikalarını (çiçekler, mantarlar, kuşlar, vs.) izlemek mümkündür.